טיפול ליונדאי בהוד השרון - במרכז שירות יונדאי דני סמרלי
אחזקה נכונה של רכב עשויה להועיל לו רבות ולהאריך את תוחלת חייו ואף את ערכו. כאשר מדובר על טיפול ליונדאי בהוד השרון הרי שמדובר בהשקעה כדאית כי כך ניתן יהיה ליהנות לאורך ימים מהמכונית המתקדמת והאיכותית. מרכז שירות יונדאי דני סמרלי מציע טיפול ליונדאי בהוד השרון כדי לשמור נכון על הרכב שלכם.

כולנו יודעים כי הרכב זקוק לטיפול שוטף על מנת שהוא יוכל לתפקד היטב ולשרת אותנו באופן מושלם. כאשר אתם קונים רכב חדש או רכב מיד שנייה, חובה על בעלי הרכב הקודמים לספק לכם את חוברת הטיפולים של הרכב. בחוברת זו רשומים הטיפולים אותם כבר עבר הרכב בעבר כמו כן רשימת הטיפולים אותם עליו לעבור.

כאשר מדובר ברכב מסוג יונדאי, הרי שחשוב לוודא כי טיפול ליונדאי בהוד השרון בוצע באופן עקבי במוסך מורשה. כך תוכלו להיות בטוחים כי הרכב קבל את הטוב והנכון ביותר מאז עלותו על הכביש.

'טיפול עשרת אלפים'  – יש מושג כזה היום?
בעבר ידע כל אחד כי טיפול ליונדאי בהוד השרון הוא טיפול עשרת אלפים. זה אומר כי לאחר עשרת אלפים ק"מ יש לבקר עם הרכב במוסך על מנת שהוא ייבדק, יוחלפו החלקים הבעייתיים והשמנים שהספיקו להתלכלך והרכב יצא לדרך שוב כמו חדש. כיום, הדבר שונה. כבר אין צורך לפנות עם הרכב לעיתים תכופות לצורך ביצוע הטיפול.

כיום די בביצוע של טיפול 30000 ליונדאי ואפילו טיפול 45000 ליונדאי, היות וכל תעשיית הרכב הינה שונה מאוד כיום וקיימים שיפורים רבים בתעשיית הרכב כמו גם בטכנולוגיות הייצור של השמנים ונוזלי המנוע. במקביל, ממוצע הקילומטראז' של הנהגים בישראל כמו גם בכל העולם עולה כל העת בהתמדה והמגמה היא לאפשר לנהגים את טווחי הזמן בין הטיפולים על ידי ייצור מתחכם ומשוכלל של כלי הרכב.

לצורך ביצוע טיפול ליונדאי באלפי מנשה, טיפול 30000 ליונדאי או טיפול 45000 ליונדאי על כל הכרוך בכך – יש לפנות אל מוסך מורשה. מוסך מקצועי שמציע טיפול ליונדאי באלפי מנשה עם שירות אדיב ומקצועי של צוות מנוסה.

מרכז שירות יונדאי דני סמרלי – זה מה שהיונדאי שלכם צריכה!
 

טיפול ליונדאי בהוד השרון

או מלאו פרטיכם:
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 072-33-80-925

דני סמרלי
מרכז שירות יונדאי - הוד השרון

פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-925


דוא"ל
samarly@netvision.net.il

כתובת

המסגר 9, הוד השרון
 
או מלאו פרטיכם:
072-33-80-925

חייגו אלינו