כל רכב זקוק לטיפול. כאשר אנחנו באים לבחור מוסך אנחנו מגלים כי יש לנו כמה אפשרויות כאשר אלו שונים אלו מאלו במידה רבה הן מבחינת השירות והן מבחינת המחיר. האם כדאי לפנות אל מוסכים פרטיים ולשלם פחות, או שמא יש להעדיף את המוסכים המורשים? ומה באשר למוסכי יבואן? ננסה לבדוק עבורכם מה הכי כדאי...

כל נהג יודע כי עליו לדאוג לרכב שלו ולהעניק לו את הטיפולים התקופתיים. אם אתם מחפשים מקום לבצע בו טיפול לרכב באלפי מנשה או טיפול לרכב בהוד השרון, טיפול לרכב בכוכב יאיר או טיפול לרכב בנווה ימין יש לכם למעשה את האפשרות לפנות אל מוסך מורשה או אל מוסך יבואן.

מה זה מוסך מורשה?
מוסך מורשה פועל תחת פיקוח של משרד התחבורה. כך לדוגמא חייב מוסך כזה להעמיד בראש הצוות במוסך – מכונאי מוסמך שלמד ועבר את כל ההכשרות המתאימות. הוא מחויב גם כן להציג מחירון ערוך ומסודר הכולל את זמני העבודה לפי חישוב שעתי, את המחירים של חלקי החילוף השונים, הוא גם חייב ליידע את הלקוח מראש לגבי מהות העבודה והעלויות הצפויות.

הוא גם יהיה חייב ליידע את הלקוח במקרה ויתגלה במהלך התיקון כי העלות תעלה ב – 20% מעבר להערכה הראשונית, לצורך קבלת אישור מאת בעל הרכב לביצוע התיקון במחיר החדש. למעשה חלק גדול מהמוסכים המורשים הם חברים באיגוד המוסכים. כך שבמקרה וללקוח ישנן תלונות לגבי השירות או אופי הטיפול יש לו גם את משרד התחבורה או איגוד המוסכים, אליהם יוכל להפנות את תלונתו.

מה זה מוסך יבואן?
מוסך יבואן הוא מוסך שמטפל ברכבים מדגמים ספציפיים. כך לדוגמא מרכז שירות יונדאי דני סמרלי מציע טיפול לרכב באלפי מנשה, טיפול לרכב בהוד השרון, טיפול לרכב בכוכב יאיר, טיפול לרכב בנווה ימין ולמעשה בכל האזור – למכוניות מבית יונדאי.

היתרון של מוסך כזה הוא שיש לו את כל החלפים המקוריים, יש לו את הידע ואת ההיכרות המעמיקה עם כל דגמי יונדאי. כך שכל טיפול לרכב באלפי מנשה ע"י מרכז שירות יונדאי דני סמרלי מבטיח אמינות, יעילות וביטחון מלאים.
 

טיפול ליונדאי באלפי מנשה

או מלאו פרטיכם:
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 072-33-80-925

דני סמרלי
מרכז שירות יונדאי - הוד השרון

פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-925


דוא"ל
samarly@netvision.net.il

כתובת

המסגר 9, הוד השרון
 
או מלאו פרטיכם:
072-33-80-925

חייגו אלינו