היונדאי שלכם נוסעת ונוסעת. היא לוקחת אתכם לטיולים, לסידורים וכמובן גם לעבודה. האם אתם זוכרים להעניק למכונית יונדאי i10 טיפולים תקופתיים קבועים? טיפולים אלו הם שיאריכו את חייה של המכונית וישמרו על תקינותה לאורך שנים רבות.

ממש כמו הגוף שזקוק לתחזוקה ולטיפולים תקופתיים אצל הרופא, כך גם המכונית זקוקה מפעם לפעם לטיפול במוסך. הצוות של מרכז שירות יונדאי דני סמרלי מעניק למכונית יונדאי i10 טיפולים תקופתיים כדי שהרכב ימשיך לשרת אתכם נאמנה לאורך זמן.

יונדאי i10 טיפולים – מה זה כולל?
למעשה כל רכב מצויד בספר טיפולים. גם רכב הנרכש מיד שניה חייב להגיע עם ספר טיפולים. כך תוכלו לדעת על העבר 'הרפואי' של הרכב שלכם. תוכלו לדעת מתי קבל טיפול לאחרונה. אילו טיפולים הוא עבר וגם מה הוא אמור לעבור בהמשך. על פי זה תוכלו לתכנן את לוח הזמנים שלכם לביקורים במוסך. ישנם כלי רכב מבית יונדאי הזקוקים לטיפול של יונדאי מוסך לאחר 15,000 ק"מ. ישנם רכבי יונדאי i20 טיפול של אחת ל – 30,000 ק"מ. הכול תלוי כמובן בסוג המכונית, בדגם ושנת הייצור שלה.

מה כולל הטיפול ברכב?
הטיפול הממוצע ברכב יכלול בדרך כלל החלפה של השמן במנוע, החלפת הפילטרים במנוע, החלפת המצתים, בדיקת בלמים, רצועות, מצבר, קירור ונורות. בחלק מהטיפולים גם ייבדקו ויוחלפו נוזלי הבלמים ושמן הגיר.

יונדאי i10 טיפולים – כמה זה יעלה לנו?
כאן הגענו לשאלת השאלות... רבים משקשקים בעת הכניסה אל המוסך מתוך חשש מה תהיה השורה התחתונה בחשבונית. כאן כדאי לדעת כי כל עוד לא קיימת בעיה מיוחדת הרי שהטיפול הממוצע לא יעלה מעבר לכמה מאות שקלים בלבד. אך כמובן כאשר מדובר בביצוע יונדאי i20 טיפולים מורכבים יותר, המחיר יעלה עוד.

מרכז שירות יונדאי דני סמרלי – הטיפולים הטובים ביותר לרכב
חשוב לפנות אל מוסך אמין ומקצועי על מנת שהטיפול ברכב ייעשה באופן הנכון והטוב ביותר. מרכז שירותי יונדאי דני סמרלי פה זה המקום! יונדאי מוסך לכל צורך.

מרכז שירות יונדאי דני סמרלי - יונדאי מרכז שירותים המציע את הטיפול הטוב ביותר לכל רכבי היונדאי.
 

יונדאי i10 טיפולים

או מלאו פרטיכם:
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 072-33-80-925

דני סמרלי
מרכז שירות יונדאי - הוד השרון

פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-925


דוא"ל
samarly@netvision.net.il

כתובת

המסגר 9, הוד השרון
 
או מלאו פרטיכם:
072-33-80-925

חייגו אלינו