יונדאי, אחד ממותגי הרכב המובילים בישראל, ממשיך לשמור על מעמדו בצמרת גם בראשית 2018. על פי נתוני מסירות הרכב, יונדאי נמצאת בראש עם קרוב ל-10000 רכבים בשני החודשים הראשונים של השנה, כאשר לאורך שנת 2017 כולה נמסרו ללקוחות יותר מ-35000 יחידות. אם יש לכם יונדאי ואתם זקוקים לטיפול תקופתי, אם מועד הטסט מתקרב או שנורית תקלה מצביעה על בעיה, יש לכם למי לפנות. מרכז השירות דני סמרלי, מוסך יונדאי בהוד השרון, מציע את שירותיו הטובים ללקוחות לאורך עשרות בשנים. 

מוסך וותיק באווירה משפחתית 
לא מעט מוסכים מצהירים על עצמכם כעל מוסך יונדאי בהוד השרון, מוסך איכותי ועתיר ניסיון. מרכז השירות דני סמרלי לא מתהדר סתם כך בהיותו מרכז שירות משפחתי, המעניק יחס אישי וחם לכל לקוח. מרכז השירות הוקם בראשית שנות השבעים (!) ובעשרים השנים האחרונות, לאור הצלחת חברת יונדאי בישראל, הפך למעשה למרכז שירות מורשה יונדאי. בזכות הוותק, הניסיון והשירות, למרות שהמוסך ממוקם בהוד השרון, מגיעים אליו לקוחות רבים, פרטיים ובעלי עסקים, מקרוב ואפילו מרחוק. 

מוסך באחריות, לכל דגמי יונדאי
אנשים רבים חוששים מכך שאם הם לא מבינים בכל הביטויים הטכניים ובכל אותם מרכיבים המסתתרים מתחת למכסה המנוע, שסתומים, מצתים, רצועות טיימינג, תמסורת וכן הלאה, יפתיעו אותם במוסך ואולי אפילו ינצלו אותם. במרכז השירות הוותיק, מוסך יונדאי בהוד השרון בעל תודעת שירות ואחריות – זה לא קורה. בכל תיקון, בכל בדיקה, בכל אבחון, מקפידים בוחני הרכב על שקיפות מלאה. הלקוח יכול לשאול כל שאלה ויקבל הסבר מפורט וגם טיפים חשובים שיעזרו לשמור על תקינות, בטיחות ונסיעה חלקה. 

 
 

מוסך יונדאי בהוד השרון


מכונאים מוסמכים וחשמלאים מנוסים, אנשי פחות וצבע, מאבחנים וותיקים וכמובן ההנהלה מחויבים לכם וליונדאי שלכם.

הקפידו על נהיגה נכונה, והרכב שלכם יחזיר לכם כפליים. הקפידו להגיע לטיפולים השוטפים כפי שממליץ היצרן – ותמיד תוכלו לנהוג בבטחה ולהימנע מאי נעימות הכרוכה בהשבתה של הרכב לצד הדרך.

חיפשתם מומחיות לכל דגמי יונדאי, i10 או i30, אלנטרה או איוניק, טוסון, גטס וכל האחרים, במרכז השירות דני סמרלי תקבלו אותה, באחריות. 

דני סמרלי
מרכז שירות יונדאי - הוד השרון

פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-925


דוא"ל
samarly@netvision.net.il

כתובת

המסגר 9, הוד השרון
 
או מלאו פרטיכם:
072-33-80-925

חייגו אלינו