כמוסך מוביל לרכבי יונדאי ברורה לנו האחריות הרובצת על כתפינו. יונדאי הפכה בשנים האחרונות למותג רכב מוביל בישראל. עם עשרות אלפי מסירות בשנה ומגוון דגמים מכל הגדלים ולכל השימושים, מאות רכבי יונדאי נוסעים כיום בכבישי ישראל.

כל מי שנוהג ברכב מבית יונדאי רוצה בוודאי להמשיך ולנהוג בבטיחות, תוך מינימום הוצאות מיותרות. לצורך כך, הכירו את מרכז השירות דני סמרלי מוסך יונדאי בהגדרתו, מוסך מורשה שמלווה את ציבור הנהגים שנה אחר שנה, מאז 1971!

גאים בוותק ובאווירה 
במרכז השירות דני סמרלי גאים בוותק המקצועי ובצוות העובדים המסור. החל בשנת 1998 אנו פועלים כמרכז שירות מורשה יונדאי המציע תחת קורת גג אחת כל מה שצריך: מכונאות רכב – יונדאי ושירותי חשמלאות רכב, שירותי פחחות וצבע כמו גם הכנה לטסט שנתי.

מקום מושבנו בהוד השרון ואנו גאים ביחס החם והאישי לכל לקוח. כי אנו יודעים שלא רק שירותי דיאגנוסטיקה, או פחחות וצבע ליונדאי חשובים לקוח. הלקוח מחפש יחס ושקט נפשי. גם אתם מוזמנים להעניק לרכב שלכם טיפול מסור וידיים טובות, בכל אבחון, בכל תקלה, לקראת כל טסט. 

צוות עובדים מומחה יונדאי 
צוות העובדים המסור שלנו כולל חשמלאי ליונדאי, מכונאי, דיאגנוסטיקאי, אנשי מיזוג. ההתמחות של צוות העובדים מבטיחה טיפול מהיר ועם זאת גם מעמיק. אם שמתם לב כי המנוע מרעיש שלא כתמול שלשום, אם מיזוג האוויר לא פועל כמו שצריך, אם יש תקלה חשמלית – אנו הכתובת שלכם.

מוסך יונדאי בהוד השרון שייתן לכם מענה מלא ומדויק, בדיוק לפי הנחיות היצרן, בדיוק כפי שצריך כדי שהרכב שלכם יהיה תמיד כשיר ומוכן לעוד נסיעה בטוחה ושליווה. 

 
 

מוסך יונדאי


המוסך מצויד בציוד בדיקה משוכלל, לאיתור כל בעיה או תקלה. אתם תקפידו על הגעה לטיפולים השוטפים ואנחנו נחזיר לכם רכב מושלם, מכל בחינה שהיא.

שום דבר לא גדול עלינו, החלפת שמנים, טיפולים בברקסים, החלפת רפידות, מיזוג אוויר – יונדאי, מסננים, מצתים, צנרת, דיסקים, מערכת ההיגוי והמצתים, בכל אלה אנו שולטים, מכל הכיוונים ובכל הזוויות.

שירות מלא לטסט, תיקוני צבע ופחחות, כל מה שצריך – במוסך מורשה, וותיק ואמין. 
 

דני סמרלי
מרכז שירות יונדאי - הוד השרון

פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-925


דוא"ל
samarly@netvision.net.il

כתובת

המסגר 9, הוד השרון
 
או מלאו פרטיכם:
072-33-80-925

חייגו אלינו