כאשר המכונית זקוקה לתיקון או לטיפול כלשהו אנחנו מוצאים את עצמנו פעמים רבות מתחבטים ומתלבטים. האם כדאי לפנות אל מוסך הסדר או שמא עדיף לפנות אל מוסך מורשה. אם ננסה להפעיל את חברת הביטוח, הרי שהמענה כמובן יהיה – מוסך הסדר. האם זה כדאי או לא?

מוסכי הסדר בראש העין זהו מושג שכל נהג בראש העין מכיר. כאשר הוא פונה אל חברת הביטוח בתלונה כלשהי, היא מפנה אותם ישירות אל מוסכי הסדר בראש העין. בדרך כלל למוסכי ההסדר הסכם מול חברות הביטוח אשר על פיה הן תשלחנה את הלקוחות אל אותו מוסך. עובדה זו גורמת לכך כי יתקיים ניגוד אינטרסים בין נהג הרכב לבין מוסכי הסדר בראש העין או מוסכי הסדר ברמת השרון.

כי חברת הביטוח מצדה רוצה לצמצם בעלויות. הנהג דווקא כן מעוניין כמובן לקבל את הטוב ביותר כאשר גם מוסכי הסדר ברעננה או מוסכי הסדר בשדה חמד היו מעוניינים להשקיע בתיקון יקר שישתלם להם. כך שהדבר יוצר בעייתיות מסוימת ואף יותר מכך כאשר הנהג מוצא את עצמו בדילמה מה כדאי לו אכן לעשות במקרה זה. האם לקבל את השירות מטעם מוסכי הסדר בראש העין או מוסכי הסדר ברמת השרון או שמא עדיף לפנות אל מוסך פרטי.

מוסכי הסדר ברעננה – למי זה טוב?
ננסה לבדוק למה זה כן כדאי.
  • למוסך – ברור שהמוסך נהנה מהסדר כזה אשר מזרים אליו לקוחות מבלי שיהיה לו צורך בשיווק מסיבי.
  • ללקוח – היקף ההשתתפות העצמית יורד מאוד במקרה והטיפול נעשה במוסך הסדר כמו כן הנהג יוכל לקבל רכב חילופי במחיר הרבה יותר הגיוני ואפילו זול.
  • לחברת הביטוח –חברת הביטוח נהנית אף היא מהנחות משמעותיות ומעלויות נמוכות של התיקונים.
אז נכון שלעיתים תתגלינה בעיות שונות בגלל הרצון של חברת הביטוח לחסוך בעלויות. אך בגדול, אם הפנייה תהיה אל מרכז שירות אמין כדוגמת - מוסכי הסדר בשדה חמד - מרכז שירות יונדאי דני סמרלי  הרי שהטיפול יהיה יותר ממושלם!

מרכז שירות יונדאי דני סמרלי – הבחירה הנכונה והחכמה ביותר ליונדאי שלך!
 

מוסכי הסדר בראש העין

או מלאו פרטיכם:
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 072-33-80-925

דני סמרלי
מרכז שירות יונדאי - הוד השרון

פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-925


דוא"ל
samarly@netvision.net.il

כתובת

המסגר 9, הוד השרון
 
או מלאו פרטיכם:
072-33-80-925

חייגו אלינו