מורשה יונדאי בשדה חמד  - כי למכונית שלך מגיע הטוב ביותר
במבט חטוף נראים פחות או יותר כל המוסכים אותו הדבר. אך כאשר אתם מוצאים את  עצמכם ברגע האמת - אתם תוהים. לאיזה מוסך הכי כדאי להכניס את הרכב?

אם ברשותכם מכונית מסוג יונדאי - מרכז שירות יונדאי דני סמרלי – זוהי התשובה שלכם!
ברמת העיקרון ישנם  שלושה סוגים עיקריים של מוסכים. ישנם 'מוסכי מדרכה' אלו בדרך כלל מוסכים פיראטיים. תמצאו אותם בדרך כלל תחת השם האחים פלוני או מוסך אלמוני ובניו, כאשר מדובר בדרך כלל ב'חאפרים' שאולי לא ייגבו ממכם תשלום גבוה עבור השירות אך הטיפול או התיקון שהם יבצעו במכונית לא תמיד יהיו מוצלחים ויעילותם תהיה מוטלת בספק.
ישנם גם מוסכים מורשים כלליים וישנם המוסכים המורשים יבואן.

מוסך מורשה כללי ומוסך מורשה יבואן – מה ההבדל?
בניגוד למוסך מורשה יונדאי בשדה חמד או מורשה יונדאי בראש העין,  הרי שמוסך מורשה כללי הינו מוסך אשר נמצא תחת הפיקוח של משרד התחבורה. המוסך מחויב לעמוד תחת הסטנדרטים של משרד התחבורה. זה כולל הצבת הנדסאי מכונות בראש הצוות, הצגת מחירון קבוע ועוד.

לעומת זאת, מורשה יונדאי בשדה חמד או מורשה יונדאי ברמת השרון – נמצאים בנוסף לפיקוח של משרד התחבורה, גם תחת עיניהם הפקוחות של יצרני הרכב או היבואנים. על פי רוב הם מתמחים במספר מסוים של דגמי רכב כאשר הם ערוכים להעניק את השירות הכי מקצועי לרכבים מדגמים אלו. יש להם את חלקי החילוף  המקוריים, את הידע הטכני איך וכיצד לבצע כל טיפול או תיקון ובאופן כללי – השירות של מורשה יונדאי ברעננה או מורשה יונדאי בשדה חמד במקרה ומדובר במכונית יונדאי – זהו השירות הטוב ביותר אותו ניתן לקבל עבור מכונית זו.

מרכז שירות יונדאי דני סמרלי – כי למכונית שלכם מגיע הטוב ביותר
נוהגים במכונית יונדאי? אל תזלזלו בתחזוקה הנאותה שלה.

מחפשים מורשה יונדאי בשדה חמד או מורשה יונדאי בראש העין? מורשה יונדאי ברמת השרון או מורשה יונדאי ברעננה? פנו אל מרכז שירות יונדאי דני סמרלי.

מקצוענות, מומחיות, ניסיון וותק שיעניקו ליונדאי שלכם את הטוב ביותר!
 

מורשה יונדאי בשדה חמד

או מלאו פרטיכם:
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו: 072-33-80-925

דני סמרלי
מרכז שירות יונדאי - הוד השרון

פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-925


דוא"ל
samarly@netvision.net.il

כתובת

המסגר 9, הוד השרון
 
או מלאו פרטיכם:
072-33-80-925

חייגו אלינו