במרכז השירות ליונדאי דני סמרלי (מוניטין מאז 1971) גאים בשירותי האבחון, הדיאגנוסטיקה, התחזוקה והתיקונים ליונדאי. אצלנו תמצאו מכונאים מעולים, שירות מנצח וחלפים באיכות בלתי מתפשרת. אם חיפשתם חשמלאי ליונדאי ולא ידעתם למי לפנות, אתם מוזמנים למרכז השירות המודרני דני סמרלי וקבלו מחויבות מלאה ואחריות לתוצאות. במקום, גם שירות מקיף של הכנה לטסט. 

מדוע חשוב כל כך תפקידו של חשמלאי ליונדאי
לצד כל החשיבות של הטיפולים המכאניים, ואין כל וויכוח על חשיבות הבלמים, הצמיגים, ומנוע מכוון, חשוב להכיר גם את המשמעות של מערכות חשמל מתוחזקות ותקינות. חשמלאי מומחה ליונדאי יוכל לאבחן בכל רגע נתון האם מערכת החשמל תקינה או שיש סימנים לבלאי או לנזק שכדאי למהר ולתקן. אם אתם לא בטוחים אם הגיע הזמן להחליף את המצבר, אתם מוזמנים להתייעץ איתנו.

אם אתם רוצים לוודא כי הטענת המצב בזמן הנסיעה אכן מספקת, פנו אלינו. מערכת חשמל תקינה חיונית כדאי שתמיד תוכלו להפעיל כהלכה את חלונות החשמל וכדי שתוכלו לסמוך על התצוגה של הרכב. כך תוכלו ליהנות ממזגן שפועל היטב אך זה ממש לא הכל. טיפולי חשמל מבטיחים פעילות תקינה של לוח המחוונים, של כריות האוויר, של הגה כוח, של משאבות ושל המאוורר. 

כדאי שתדעו כי חשמלאי ליונדאי מכיר את כל סוגי הנתיכים שמהווים חלק אינטגרלי ממערכת החשמל של כל דגמי יונדאי באשר הם.

הנתיכים מונעים פגיעה אנושה במערכת החשמל ומעת לעת הם עשויים לצאת מכלל פעולה, "להישרף". במרכז השירות אנו מתמחים בהחלפת סוגי הנתיכים השונים, ממחליפים לפי הצורך פנסים ונורות דרך. אנו מתקנים תקלות במערכת ההצתה וכל בעיה אחרת במערכת החשמל – חיישני רברס, מנגנוני הנעילה שבדלתות, אורות פנימיים ומנגנוני בקרה שונים. 
 
 

חשמלאי ליונדאי​


אצלנו השירות מגיע עם אחריות 
במרכז השירות ליונדאי דני סמרלי מצוידים בכל כלי העבודה והחלפים לביצוע תיקוני חשמל ברכבי יונדאי.

ברשותנו ציוד בדיקה מכויל וחשוב לא פחות, מחויבות ללקוח ומחויבות לעבודה מקצועית.

לקראת טסט מתקרב, אם מצאתם כי נורת אזהרה נדלקה ולא ידעתם מה הסיבה, כחלק מטיפולים תקופתיים נדרשים – בואו לקבל שירות עם אחריות. 
 

דני סמרלי
מרכז שירות יונדאי - הוד השרון

פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-925


דוא"ל
samarly@netvision.net.il

כתובת

המסגר 9, הוד השרון
 
או מלאו פרטיכם:
072-33-80-925

חייגו אלינו