לטוב ולרע, ישראל הינה ארץ חמה ואפילו בחורף שלנו יש מעט גשם אבל הרבה מאוד שמש. אם יש לכם רכב מבית יונדאי אין ספק שגם אצלכם מופעל מיזוג האוויר כאשר אתם רוצים ליהנות מנסיעה נעימה, לא מיוזעת ולא מתישה. אך מה עושים כאשר ישנה תקלה במיזוג האוויר? לא צריך להזיע ולסבול. במרכז השירות הוותיק דני סמרלי יודעים לאבחן ולתקן מכלול רחב ומקיף של תקלות. מיזוג אוויר – יונדאי, אצלנו תוכלו להיות בטוחים כי חיש מהר תוכלו לשוב ולנסוע ברכב ממוזג, קריר ונעים. 

מיזוג אוויר – יונדאי, טיפול בכל סוגי התקלות 
תקלה די נפוצה במיזוג האוויר ברכב נובעת מהסיבה שהגז הנדרש להפעלת המזגן החל לדלוף. במקרה זה, חלק מהטיפול יכלול מילוי של גז ויתכן שגם יהיה צורך לנקוט צעדים נוספים על מנת למנוע את הישנות הבעיה. יצוין כי את החלפת הגז אין לבצע ללא הכנות מקדימות. לפני ביצוע הפעולה יש לרוקן את הצנרת משאריות גז קירור אחרת, תחדור לחות למערכת. 

במרכז השירות שלנו ניתן לקבל טיפול גם בתקלות הקשורות למדחס וכן מבצעים החלפת שמני קירור. לחצתם על לחצן מיזוג האוויר ולא הרגשתם את משב הרוח הנעים שאתם מצפים לו? מהרו והיכנסו למרכז השירות המורשה של דני סמרלי, אנו נאבחן את התקלה ונתקן את הבעיה. מטפלים גם בבעיות בשסתומים וכן תיקון תקלות חשמל הפוגעות בפעילות מערכת המיזוג. 

מיזוג אוויר – יונדאי, טיפ לשימושכם 
הקפידו לבדוק מפעם לפעם שאין הצטברות של נוזלים על הכביש, במקום בו חונה היונדאי שלכם. דליפות שמן או נזילות צריך לתקן בהקדם אחרת, הנזק לרכב עשוי להחמיר והוצאות התיקון יעלו בהתאם. שימו לב כי נזילת מים שמופיעה לאחר הפעלת המזגן עשויה להיות נורמלית. בכל הפעלה של מזגן, אפילו מזגן ביתי, מתבצע הקירור באמצעות סילוק לחות מהאוויר ואותה לחות וטיפות מים אינם מצביעים על בעיה.
 
 

מיזוג אוויר – יונדאי​


מה עוד חשוב לדעת?
מומלץ מאוד לערוך בדיקה יזומה של מערכת בקרת האקלים ברכב לפחות פעם בשנה.

הקפידו לוודא כי גם ברכב שלכם תיערך בדיקה כזאת, מפעם לפעם. 
 

דני סמרלי
מרכז שירות יונדאי - הוד השרון

פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-925


דוא"ל
samarly@netvision.net.il

כתובת

המסגר 9, הוד השרון
 
או מלאו פרטיכם:
072-33-80-925

חייגו אלינו