מרכז שירות דני סמרלי מתמחה בכל הטיפולים לרכב, עם דגש והתמחות גם במכונאות. אצלנו, מכונאות רכב יונדאי הינה דרך שכן אנו פועלים כמרכז שירות מורשה מטעם יונדאי עשרים שנים ברציפות. 

כל סוגי הטיפולים והתחזוקה 
במרכז השירות אנו מבצעים את כל סוגי האבחון, הטיפולים והתיקונים הנדרשים בהתאם למצבו המכאני של הרכב ובהתאם להנחיות היצרן. בין השאר, אנו מתמחים במכלולים של כל דגמי יונדאי, הן החדישים והן הוותיקים. אם הרכב שלכם גמא את 15,000 הקילומטרים הראשונים או שהוא כבר זקוק לטיפול לאחר שגמא 100,000 או אפילו יותר – המכונאים שלנו יטפלו בו באופן הטוב ביותר.  

מכונאות רכב – יונדאי כוללת את מכלול הטיפולים, לרבות החלפת שמנים ומסננים, טיפול בחגורות הינע, מצתים ושסתומים. נוכל להציע שיפור התפעול והארכת החיים של הרכב בזכות תוספי דלק איכותיים, שאותם ניתן להוסיף בכל 10,000 אן 15,000 ק"מ, על פי רוב. אנו מבצעים במהימנות רבה כוונונים של האלטרנטור, מטפלים במערכות קירור, בודקים למען בטיחותכם את מנגנוני הבלמים, הרפידות, נוזלי הבלם. 

אצלנו ניתן לבצע את כל הבדיקות התקופתיות, לרבות גל ההינע, המתלים, גיר והגה. ללא קושי נבדוק את כל הצינורות, נוודא כי אין סדקים או בקעים מסוכנים, שכל הגומיות תקינות ושאין דליפות שמנים. לאחר כל בדיקה, אנו מעדכנים את הלקוח אודות הממצאים, ומה שצריך או כדאי לבצע, כדי שהרכב יהיה תמיד במצב מיטבי מכסימלי מבחינה מכאנית ומכל בחינה אחרת. 

היונדאי שלכם בידיים טובות
אצלנו, מכונאות רכב – יונדאי מבוססת על אנשי מקצוע מנוסים, על ציוד בדיקה ראוי וכמובן על הקפדה כל סטנדרט מחייב. כל רכב שמגיע לטיפול ולבדיקה עובר סקירה מלאה וגם לאחר כל תיקון נבדק כי הרכב יכול לנסוע לדרכו בבטחה. כל זאת, במחירים הוגנים. 
 

מכונאות רכב – יונדאי​


מה עוד ניתן למצוא אצלנו, במרכז שירות דני סמרלי? אנשי השירות והבוחנים מעניקים שירות ללקוח ברמה גבוהה ובחיוך רחב.

השירות המסור ניכר גם במכונאות וגם בשירותי המיזוג, הפחחות וכל היתר.

תוכלו להשאיר את הרכב ללא חשש גם לצורך שירות להעברת טסט רישוי שנתי והכי חשוב – תהיו רגועים מכך שרכב שלכם תמיד מטופל בידיים טובות. 

דני סמרלי
מרכז שירות יונדאי - הוד השרון

פרטי התקשרות
טלפון
072-33-80-925


דוא"ל
samarly@netvision.net.il

כתובת

המסגר 9, הוד השרון
 
או מלאו פרטיכם:
072-33-80-925

חייגו אלינו